ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜM


1) Avon süngerler : çok fazla sünger kullanmasamda bu süngerler çok hoşuma gidiyor.
2) Avon kalemtraş : kalemlerimin uçlarını kırmadı bu yüzden bu ürünüde sevdim. 2 farklı kalınlıkta kalem için açabilme seçeneği var.
3) Avon kabuki fırça : Toz pudraları sürmek konusundaki başarısının yanında normal pudraları sürme konusunda da bu fırça benden geçer not alıyor.
4) Avon fondöten fırçası : Bu fırçanın kılları sentetik , birçok sentetik kıllı fırçam var ama nedense bu fırçayı pek beğenmedim. Fondöteni eşit dağıtma konusunda bence başarısız.
5) Avon ruj fırçası : Bu fırçayı avon satıştan kaldırmış , kapağı olduğu için kullanım kolaylığı sağlıyor.
6) Avon far fırçası : Şuanda far fırçası isterseniz satışta olan ürün bu fırça. İki uçlu olması güzel diğer ucu spoonge uçlu. Bu fırçada sentetik kıllara sahip.Far fırçası olmasına rağmen ben far sürmeyi beceremedim çünkü kılları çok sık ve dar bir yapıya sahip. Daha çok kapatıcı uygulamak için kullanıyorum. Özellikle stick tarzda kapatıcılarınızı uygulamakta size çok yardımcı olacaktır.
7) Avon far fırçası : İki kere yazmış aynı ürünü demeyin sakın :) bu avon'un satıştan kaldırdığı muhteşem far fırçası :( Zaten hangi ürününü çok severek kullansam hemen satıştan kaldırıyorlar. Fırçanın kılları sentetik değil ve fiyat performans açısından çok çok iyi.
8) Avon pudra fırçası : Ahh Ahhh bu fırçayı da satıştan kaldırdılar. Bu fırçanında kılları sentetik değil. Yumuşacık yapısının yanında pudra sürmek konusunda başarılı.
0 Responses